افتتاح شرکت شایان نگین خزر

درروز شنبه مورخ ۱۷ بهمن ۹۴  دفتر مرکزی شرکت شایان نگین خزر در منطقه آزاد انزلی افتتاح گردید .

موضوع فعالیت شرکت درزمینه خدمات رفاهی تفریحی ،رزرو ویلا و تور ،تجارت الکترونیک وبازاریابی حرفه ای انواع خدمات برای شرکت ها وموسسات داخلی وخاجی می باشد.سایت های اینترنتی شرکت نیز تحت دامنه میهن سیر ومیهن کارت باهدف ارائه بهترین ومطمئن ترین خدمات رفاهی تفریحی در سطح کشورراه اندازی گردید.

به همین منظور با بهره گیری از همکاری بهترین  ومجربترین  طراحان سایت واپلیکیشن در سطح کشور یکی از پیشرفته ترین وب سایتهای اینترنتی روزدنیا را طراحی وراه اندازی نموده ایم .

از این پس کلیه کاربران اینترنتی میتوانند با مراجعه به سایت های شرکت شایان نگین خزر کلیه خدمات در زمینه ویلا ، تورهای مسافرتی و مراکز تخفیف در سطح کشور را با بهترین کیفیت ومناسبترین نرخ ممکن دریافت نمایند.

   بر اساس مصوبه شماره ۳۸۳۲۶/ت ۲۷۵۰۶ مورخ ۸۱/۹/۵  و همچنین مصوبه شماره ۸۴۵۱۵/ت ۳۴۶۱۳ مورخ ۸۴/۱۲/۱۵  هیات محترم وزیران، کلیه شرکت های خدماتی و تعاونی ها جهت عقد قرارداد با دستگاه های اجرایی و شرکت های دولتی می بایست نسبت به اخذ گواهی تعیین صلاحیت اقدام نمایند .

–         واحدهای مشمول این مصوبات برای انجام اموری از قبیل حمل و نقل ، تعمیر و نگهداری ساختمان و ماشین آلات، امور آشپزخانه و رستوران، خدمات عمومی(نظیر نامه رسانی، تلفنچی، تنظیفات، نگهبانی، امور آبدارخانه، پیشخدمتی) نگهداری و خدمات فضای سبز ، چاپ و تکثیر ، امور بهره برداری از تاسیسات و نظایر آن ها می باشد .

–         جهت اخذ تایید صلاحیت شرکت های خدماتی و تعاونی ها متقاضیان می بایست به انجمن های صنفی کارفرمایان شرکت های خدماتی، پشتیبانی و فنی و مهندسی در استانی که شرکت ثبت شده است  ، مراجعه نمایند .

–         شرکت های مشمول این دستورالعمل باید دارای دفاتر قانونی مورد تایید وزارت امور اقتصادی و دارایی بوده و ارایه مفاصاحساب مالیاتی و مفاصاحساب تامین اجتماعی و ارایه جواز کسب الزامی است .

–         انجمن های صنفی شرکت های خدماتی، پشتیبانی و فنی مهندسی موظف به اخذ مدارک کارفرمایان شرکت های خدماتی و تشکیل پرونده می باشند .

–         انجمن های صنفی موظفند پس از اخذ مدارک و تایید صحت و سقم آن نسبت به برگزاری کلاس های آموزشی و ارسال مدارک به ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برای صدور گواهینامه اقدام نمایند .

–         وبگاه کانون انجمن های صنفی کارفرمایان شرکت های خدماتی، پشتیبانی و فنی و مهندسی به نشانی www.kanonask.com
می باشد .


ارسال دیدگاه

close vindow

نتیجه تصویری برای آگهی رایگان

فروش ویلا

اگربدنبال پیش خرید ویلا در شهرکهای مدرن و مجهز هستید .اگر بدنیال خرید ویلای خصوصی سنددار یا نسق دار هستید.اگرشرایط مالی شما صرفا خرید اقساطی و ارزان ویلا را پوشش میدهد، با شماره ۰۹۱۱۴۶۹۶۷۳۰ در تلگرام ارتباط بگیرید و پیشنهادات ما را به عینه ببینید و مقایسه کنید.

————————————————————

نتیجه تصویری برای آگهی رایگان

اجاره ویلا

برای اجاره ساعتی،روزانه،هفتگی،ماهانه و سالانه ویلا در تهران،گیلان،مازندران،گلستان،خراسان و اردبیل با شماره ۰۹۱۱۴۶۹۶۷۳۰ در تلگرام ارتباط بگیرید.