افتتاح وب سایت میهن سیر

افتتاح وب سایت میهن سیر  با هدف اجاره مستقیم ویلا و رزرو هتل و تورهای مسافرتی در شمال کشور، مشهد ،تهران و جنوب کشور  راه اندازی شد.

ساخت سایت برای درآمدزایی و افزایش درآمد یک بیزینس، یکی از مواردی است که به نوعی همه گیر شده است اما هر سایتی را نمیتوان منبعی مفید برای افزایش درآمد دانست.

سایتی که هم افراد اولین انتخابشان باشد و هم موتورهای جستجو به آنها بها بدهند را سایت معتبر می نامیم. وقتی درباره ی موضوعی خاص فکر میکنیم، اولین سایتی که به ذهن میرسد در واقع سایتی است که توانسته اعتبار خود را در میان کاربران بدست آورد. مثلاً وقتی به وردپرس فکر میکنیم، معمولاً سایتهایی مثل وردپرس ۹۸ از نخستین مواردی هستند که به ذهن خطور میکنند. این یعنی سایتی که کاربران نام آن را به خاطر سپرده اند چرا که مطالبی مفید در زمینه ای خاص ارائه میکرده است و در واقع پاسخ سئوالات بسیاری از کاربران را در خود دارد.

موتورهای جستجو نیز به دنبال نمایش سایتهایی در نتایج جستجو هستند که کاربران آنها را مورد پذیرش قرار داده اند؛ سایتهایی که نام آنها برای کاربران تثبیت شده است.

همانطور که مشاهده میفرمایید، سایتی که در میان کاربران، اسمی برای خود جا انداخته باشد، سایت معتبر محسوب میشود و در نهایت برای موتورهای جستجو نیز اولویت می یابد چرا که کاربران به دنبال چنین سایتهایی هستند. البته قطعاً توجه دارید که داشتن سایتی معتبر کاری نیست که بتوان آن را یک شبه انجام داد و از فردا سایتی معتبر داشت که افراد زیادی به آن استناد میکنند….

به زودی امکانات و خدمات گسترده ای در این زمینه ارائه خواهد شد.


ارسال دیدگاه

close vindow

نتیجه تصویری برای آگهی رایگان

فروش ویلا

اگربدنبال پیش خرید ویلا در شهرکهای مدرن و مجهز هستید .اگر بدنیال خرید ویلای خصوصی سنددار یا نسق دار هستید.اگرشرایط مالی شما صرفا خرید اقساطی و ارزان ویلا را پوشش میدهد، با شماره ۰۹۱۱۴۶۹۶۷۳۰ در تلگرام ارتباط بگیرید و پیشنهادات ما را به عینه ببینید و مقایسه کنید.

————————————————————

نتیجه تصویری برای آگهی رایگان

اجاره ویلا

برای اجاره ساعتی،روزانه،هفتگی،ماهانه و سالانه ویلا در تهران،گیلان،مازندران،گلستان،خراسان و اردبیل با شماره ۰۹۱۱۴۶۹۶۷۳۰ در تلگرام ارتباط بگیرید.