اجاره روزانه اقامتگاه یکخوابه در اطراف اراک کد۸۵۱

مبلغ اجاره روزانه: تماس گرفته شود تومان
حداقل پیش پرداخت:-
متراژ ویلا:-
حداکثر ظرفیت: 4 نفر
تعداد اتاق:2 اتاق
تعداد تخت خواب: 1 تخت
ساعت ورود:14

امکانات ویلا

آب برق حیاط باغچه یخچال اجاق گاز دسترسی به رستوران دسترسی به سوپرمارکت دسترسی به هایپر مارکت ویوی جنگل

شماره های تماس

09337931003

اطلاعات تکمیلی

اجاره روزانه اقامتگاه های یک خوابه در اطراف شهر اراک کد۸۵۱

ویویی زیبا و دیدنی و حیاطی درختکاری شده به صورت سنتی

خانه نخجیر تنها اقامتگاه بوم گردی شهر تاریخی نراق

خانه نخجیر با قدمتی بیش از یکصد سال در بافت قدیم شهر تاریخی نراق از توابع شهرستان دلیجان واقع شده است . سبک خانه و معماری آن بصورت خانه باغ است و مصالح آن عمدتاً خشت و گل می باشد و دارای ۶ اتاق و یک آشپزخانه می باشد. سیستم خواب به دو صورت استفاده از تختخواب و همچنین رخت خواب پیچ می باشد. خانه نخجیر با تمرکز بر روی خوراک های بومی و محلی و محصولات باغی و کشاورزی بصورت سبز و ارگانیک بدون استفاده از سموم و کود شیمیایی به توسعه ، ترویج و احیاء ارزشهای بومی ، سنتی و محلی شهر نراق می پردازد. خانه نخجیر تنها اقامتگاه بوم گردی واقع در شهر نراق (شهرستان دلیجان) بوده که یادآور میراث گذشتگان است و با ارائه خدمات گردشگری از میهمانان داخلی و خارجی شهر نراق پذیرائی می نماید.

3

index

۸۵۱

 

روستای چهرقان

چهرقان روستایی است از توابع شهرستان کمیجان در استان مرکزی. این روستا در دهستان خسروبیگ در بخش مرکزی این شهرستان قرار دارد. همسایه‌های چهرقان عبارت‌اند از: روستاهای وفس، آمره، استهری، طرلان و راستگویان که از توابع استان همدان است. واژه چهرقان معرب چهرگان می‌باشد. اهالی چهرقان تات هستند و زبان تاتی را با گویش وفسی سخن می‌گویند روستای چهرقان طبق تقسیمات اخیر کشوری، ازتوابع دهستان اسفندان و بخش مرکزی شهرستان کمیجان می باشد.

                                                                                                    اپراتورپاسخگو:۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳

اجاره روزانه اقامتگاه های یک خوابه در اطراف شهر اراک کد۸۵۱

 

اجاره روزانه اقامتگاه یکخوابه در اطراف اراک کد۸۵۱ اجاره روزانه اقامتگاه یکخوابه در اطراف اراک کد۸۵۱ اجاره روزانه اقامتگاه یکخوابه در اطراف اراک کد۸۵۱ اجاره روزانه اقامتگاه یکخوابه در اطراف اراک کد۸۵۱ اجاره روزانه اقامتگاه یکخوابه در اطراف اراک کد۸۵۱ اجاره روزانه اقامتگاه یکخوابه در اطراف اراک کد۸۵۱ اجاره روزانه اقامتگاه یکخوابه در اطراف اراک کد۸۵۱ اجاره روزانه اقامتگاه یکخوابه در اطراف اراک کد۸۵۱


ویلاهای مشابه اجاره روزانه اقامتگاه یکخوابه در اطراف اراک کد۸۵۱

logo-samandehi