اجاره روزانه ویلا سه خوابه استخردار متل قو کد ۵۸۲

مبلغ اجاره روزانه: 1,400,000 تومان
حداقل پیش پرداخت:500,000 تومان
متراژ ویلا:150 متر مربع
حداکثر ظرفیت: 12 نفر
تعداد اتاق:3 اتاق
تعداد تخت خواب: 3 تخت
ساعت ورود:14

امکانات ویلا

آب برق گاز تلفن پارکینگ حیاط تراس بهارخواب باغچه باغ آبنما اینترنت استخر شومینه تصفیه آب ماشین لباسشویی فوتبال دستی سرویس فرنگی جاروبرقی کمددیواری مایکروفر میزنهارخوری میزآرایش چای ساز

شماره های تماس

09337931003

اطلاعات تکمیلی

اجاره روزانه ویلا سه خوابه استخردار متل قو کد ۵۸۲

متل قو کجاست

اگر چه مازندران استانی توریست پسند است اما شهرهای مختلف آن از جنبه های مختلفی مورد نظر گردشگران است. برای نمونه یکی از این شهرها، سلمان شهر است که به علت وجود یک متل به نام قو، آن را متل قو نیز می نامند. جمعیت این شهر به ۱۴ هزار نفر نمی رسد. می توان برای آدرس دقیق تر آن را بخشی از تنکابن دانست. شمال این شهر، دریای خزر، جنوب آن رشته کوه زیبای البرز، و در سمت غرب آن شهر عباس آباد و در نهایت در شرق آن کلارآباد واقع شده است.

اگر بخواهید از سمت ساری به این شهر بروید باید از سمت غرب ساری، ۱۹۴ کیلومتر راه طی کنید تا به آن برسید.

از امتیازهایی که می توان به متل قو یا سلمان شهر داد این است که در مجاورت آب های زیبا و نا محدود خزر، قرار گرفته و با ماسه های نرم ساحلی، در کنار پوشش گیاهی واقعا دیدنی،به  محل رفت و آمد گردشگرها تبدیل شده است.

.  بین کوه و دریا در این بخش فاصله ی چندانی نیست مخصوصا اینکه، در این شهر یک غار مشهور با هدفگردشگری به نام غار دانیال نیز وجود دارد که اغلب اوقات مملو از توریست است.

 متل قو کجاست؟   متل قو کجاست؟

 

می توان گفت در ایام تعطیلات حدود ۲۰۰ هزار نفر، به این شهر مراجعه می کنند.

مسیر ارتباطی دیگر این شهر، تنکابن و چالوس می باشد.

پروژه های تجاری گردشگری قو الماس خاورمیانه در این محل در حال اجرا است که توصیه ما به توریست ها این است که از معماری و مناطق تجاری مسکونی با این عنوان حتما دیدن کنند

 

 متل قو کجاست؟   متل قو کجاست؟

بهترین زمان برای سفر به این منطقه، از اوایل اردیبهشت ماه است که هوا واقعا دلپذیر و به دوری از آزار سرما است. این مدت زمان تا اواخر شهریور ماه ادامه می یابد.

توریست ها می توانند طی یک سفره دوروزه و با بهره مندی از تورهای دو روزه ی متل قو، سفری هیجان انگیز را در این این شهر دیدنی، تجربه کنند.

 متل قو کجاست؟

در ضمن دیدار از این شهر، توریست ها در خلال تور های گردشگری از روستاهای مختلف دیدن کرده و با مشاهده ی جنگل زیبایی که غار آبی را در بر گرفته، به طور کامل از دیدن جاذبه ها لذت خواهند برد.

  • اپراتور پاسخگو : ۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳

اجاره روزانه ویلا سه خوابه استخردار متل قو کد ۵۸۲

اجاره روزانه ویلا سه خوابه استخردار متل قو کد ۵۸۲ اجاره روزانه ویلا سه خوابه استخردار متل قو کد ۵۸۲ اجاره روزانه ویلا سه خوابه استخردار متل قو کد ۵۸۲ اجاره روزانه ویلا سه خوابه استخردار متل قو کد ۵۸۲ اجاره روزانه ویلا سه خوابه استخردار متل قو کد ۵۸۲


ویلاهای مشابه اجاره روزانه ویلا سه خوابه استخردار متل قو کد ۵۸۲

logo-samandehi