تورسیاحتی کرواسی نوروز۹۴

قیمت بزرگسال: -
قیمت خردسال: -
حداقل پیش پرداخت: -
ظرفیت تور: -
تاریخ شروع تور: ۱۳۹۶-۰۴-۰۵
تعداد روز تور: -
ساعت حرکت تور -
نوع ماشین -

امکانات تور

شماره های تماس

مدیریت 09114696730

اطلاعات تکمیلی

تورسیاحتی کرواسی نوروز۹۴
اطلاعات تور
کشور مقصد کرواسی
شهر مقصد زاگرب ,بلگراد
نام تور برنامه ریزی شده صربستان کرواسی نوروز ۹۵
شروع قیمت ها از ۴۹۹۰۰۰۰
تاریخ اعتبار اسفند ۹۴
برنامه سفر ۷شب و ۸روز اقامت با صبحانه _ پرواز قشم ایر – ویزا – یک گشت شهری در هر کشور – بلیط داخلی – بیمه مسافرتی – ۱ سیم کارت برای هر اتاق – راهنما
مدت اقامت ۷ شب و ۸ روز

 

توضیحات تور
اصل پاسپورت – ۲قطعه عکس رنگی ۳*۴ جدید – گپی شناسنامه صفحه اول و دوم – گواهی اشغال به کار به زبان انگلیسی – گواهی حساب بانکی
۱- پرواز و هتل چارترو غیر قابل تغییر تاریخ و استرداد میباشد. ۲-در صورت عدم ویزا توسط سفارت مبلغ ویزا هتل و بلیط عینا دریافت میگردد ۳-مبلغ نوزاد ۶۰۰۰۰۰تومان میباشد ۴- پرداخت ۵۰ درصد هزینه تور در هنگام ثبت نام دریافت میگردد ۵-تور شامل ضمانت نامه برگشت میباشد .
۴ شب بلگرد + ۳ شب زاگرب
بیشتر مدیران برای انتخاب، گزینش و ارزیابی راهنمایان یا برگزارکنندگان تور به خصوصیات زیر توجه ویژه ای دارند:

۶ ) آرامش در رفتار: حتی در هنگام نگرانی نیز باید لبخند اطمینان بخش بر لب داشت. بهترین راهنمایان هیچگاه حتی در درون خود نباید ترسان باشند. آنها باید در بحران ها خونسرد بوده و در برابر موارد اظطراری به زودی واکنش بایسته نشان دهند. هنگامی که در تهدید مخاطرات بزرگ هستند باید توان آن را داشته باشند که به درستی و روشنی بیندیشند و در اینگونه رویدادها باید بدون ترس با سینه سپر به میان معرکه بروند و با مشکلات روبرو شوند این کار به گروه آرامش خوهد داد.

۷ ) شخصیت گرم و پرشور: ویژگی های پیش گفته به هنگام کاربرد کم و بیش ارتشی مابانه به نظر می رسند. در هر راهنمای تور باید کمی هم رفتار افسر فرمانده وجود داشته باشد. با این تفاوت که مسافران، یک گروه آزاد و خوشگذران هستند و نه یک دسته سرباز. راهنمای تور هنگامی که رهبری خود را اعمال می کند باید گشاده رو باشد و نشان دهد که آماده لبخند زدن است و رفتاری پرشور و دوستانه داشته باشد.

۸ ) آراستگی و پیراستگی: مسافران تور می توانند با سر و وضعی نامرتب یا آشفته دیده شوند اما سرپرست گروه همواره باید دارای ظاهری آراسته باشد. این آراستگی و شادابی بر اعتبار و اقتدار او می افزاید و سرمشقی برای دیگران خواهد بود. یک همراه گروه شلخته برای خودش، کارفرما، ارزش و موفقیت تور، اثر بد و ناخوشایندی خواهد داشت.

۹ ) تندرستی: این بدین معنا نیست که سرپرست تور از آغاز روز ورزش های سنگین بکند. اما باید تندرست باشد، از ناتوانی بدنی در رنج نباشد و از بنیه خوب برخوردار باشد. حتی هنگامی که احساس بیماری می کند باید به گونه ای رفتار کند که گویای سرزندگی و توانمندی باشد و به هنگام بیماری ها نباید بگذارد که بیماری براو چیره شود.

۱۰ ) حساسیت: گذشته از برنامه ریزی برای مسیرها و ردیابی یا موارد اضطراری، راهنما همواره باید حالات مسافران را زیر نظر داشته و واکنش های شخصیتی آنها را پیش بینی کند و تفکر آنها را بخواند و به شکایات آنها توجه کند. خستگی آنها را ارزیابی کند و اسباب آسایش و آرامش مسافران تنها و نگران را فراهم کند. راهنما باید کمی هم روانشناس باشد و نسبت به مسافران و حالت های آنان بسیار هوشیار باشد.تورهای مشابه تورسیاحتی کرواسی نوروز۹۴

ارسال دیدگاه

close vindow

نتیجه تصویری برای آگهی رایگان

فروش ویلا

اگربدنبال پیش خرید ویلا در شهرکهای مدرن و مجهز هستید .اگر بدنیال خرید ویلای خصوصی سنددار یا نسق دار هستید.اگرشرایط مالی شما صرفا خرید اقساطی و ارزان ویلا را پوشش میدهد، با شماره ۰۹۱۱۴۶۹۶۷۳۰ در تلگرام ارتباط بگیرید و پیشنهادات ما را به عینه ببینید و مقایسه کنید.

————————————————————

نتیجه تصویری برای آگهی رایگان

اجاره ویلا

برای اجاره ساعتی،روزانه،هفتگی،ماهانه و سالانه ویلا در تهران،گیلان،مازندران،گلستان،خراسان و اردبیل با شماره ۰۹۱۱۴۶۹۶۷۳۰ در تلگرام ارتباط بگیرید.