افزایش خیره کننده تقاضای رزرو ویلادرنوروز۹۵

افزایش خیره کننده تقاضای رزرو ویلادرنوروز۹۵

به گزارش تیم پشتیبانی شایان نگین خزر امسال برخلاف سال ۹۳ میزان تماس های دریافتی از هموطنان سراسر کشور برای رزرو ویلا در اسفند و نوروز ۹۵ افزایش چشمگیری داشته است که حکایت از افزایش سفرهای نوروزی هموطنان ما در عید امسال خواهد داشت . هم اکنون بیش از ۶۰ درصد ویلاهای موجود در سطح استان گیلان توسط هموطنان رزرو شده است و همچنان بطور روزانه تماس های هموطنان عزیز ادامه دارد .

پیشنهاد گروه پشتیبانی شرکت شایان نگین خزر به کاربران محترم سایت میهن سیر اینست که در فرصت مانده به عید برای رزرو ویلای مناسب با خودشان اقدام نموده و این امر مهم را به آینده موکول ننمایند ،به این دلیل که احتمال بسیار زیادی دارد که منزل یا ویلای مناسب خودرا پیدا ننمایند .

از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون بیش از پنج میلیون مسافر به گیلان سفر کردند.
به گزارش اخبار استانهای خبرگزاری صدا و سیما ، مدیرکل میراث فرهنگی – صنایع دستی و گردشگری گیلان امروز گفت : از ابتدای سفرهای نوروزی تاکنون پنج میلیون و ۸۷۰ هزار و ۴۶۷ مسافر وارد گیلان شدند.
آقای علیزاده همچنین افزود : در همین مدت بیش از ۸۵۰ هزار خودرو  وارد گیلان شدند .
وی گفت : این آمار در مقایسه با پارسال  ۲ درصد افزایش یافته است.
مدیرکل میراث فرهنگی – صنایع دستی و گردشگری گیلان افزود : در تعطیلات نوروزی امسال بیش از ۲۰۰ هزار مسافر از بناهای تاریخی قلعه رودخانه فومن ، موزه میراث روستایی سراوان و موزه نظامی بندرانزلی بازدید کردند.

بنابراین تا فرصت مهیاست و ویلاهای موجود رزرو نشده اقدام نمایید و با شماره های آنلاین همکاران ما تماس بگیرید.   ۰۹۳۶۰۴۱۱۹۲۲  –  ۰۹۲۱۷۸۴۸۹۸۶


ارسال دیدگاه

logo-samandehi