فراخوان مالکین ویلاها در گیلان و مازندران

فراخوان مالکین ویلاها در گیلان و مازندران

بدلیل استقبال گسترده هموطنان گرامی از گروه خدمات املاک شایان  هم اکنون بیش از ۶۰ درصد از ویلاهای تحت مدیریت این گروه به اجاره رفته و پیش بینی میشود تا نیمه اول اسفند ۹۵ کلیه ویلاهای موجود در سایت های گروه املاک شایان اجاره برود . لذا بدینوسیله از کلیه هموطنان گرامی ساکن استان های شمالی کشور که ویلایی برای اجاره دارند دعوت میشود که با شماره پشتیبانی سایت تماس بگیرند تا نسبت به درج ویلای مورد نظرشان درسایت جهت اجاره با نرخ استاندارد و منصفانه اقدام لازم صورت گیرد تا بدینوسیله خدمتی به سایر هموطنان عزیز در سطح کشور صورت پگرفته و همچنین درامدی حلال و منصفانه نیز برای مالکین محترم به دست آید.

دو استان مازندران و گیلان روی هم رفته منطقه ای را تشکیل میدهند که اهالی تهران آن را با عنوان کلی تر «شمال» میشناسند. امروزه می توان ادعا کرد که سفر به شمال اولین گزینه گذران تعطیلات اهالی پایتخت است.

به گزارش سرویس اجتماعی «فردا»‍، پیش از انقلاب این سفرهای تفریحی به کنار دریا زیاد عمومیت نداشت. راه های دسترسی محدودتر بودند و اینگونه سفرها، سفرهای لوکسی بود که در دوره های زمانی طولانی تر رخ میداد.

حدودا پس از پایان جنگ تحمیلی بودکه سفر به شمال کشور عمومیت بیشتری یافت. در ۱۰-۱۵ سال گذشته، ویلاهای جدید در شمال کشور سبز شدند، تقاضای بالای خرید زمین در شمال کشور، قیمت زمین را در این منطقه بالا برد و درآمدی غیر معمول و غیر رسمی در شمال کشور پدید آمد: «اجاره خانه خالی» در شمال کشور هتل زیادی وجود ندارد. ثروتمندان به ویلاهای شخصی شان می روند، برخی از طبقات ضعیف تر(به لحاظ اقتصادی) در پارک ها و فضاهای سبز چادر مسافرتی میزنند و اما، طبقه متوسط به سراغ خانه خالی و ویلا میروند.

اجاره ویلا یا خانه خالی برای موجر مالیاتی در بر ندارد، زیاد سخت نیست و در واقع درآمدی سهل و آسان است که در حاشیه علاقه اهالی پایتخت به آرامش و هوای پاک شهرهای شمال کشور به وجود آمده است.

فراخوان مالکین ویلاها در گیلان و مازندران

با شماره های ۲۴ ساعته ما تماس بگیرید و یا در تلگرام با ما در ارتباط باشید.    ۰۹۳۶۰۴۱۱۹۲۲  – ۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳  – ۰۹۲۱۷۸۴۸۹۸۶  –


ارسال دیدگاه

logo-samandehi
close vindow

ملک خود را جهت اجاره روزانه به ما بسپارید
مالکین محترم در شهرهای مختلف کشور !
شما میتوانید ملک خودتان را جهت اجاره روزانه به مسافرین و خانواده های ایرانی در سایت ما ثبت کنید.
ما به شما تضمین میدهیم که سیستم اجاره روزانه به مسافرین و خانواده ها بسیار بهتر و پردرآمدتر از اجاره سالانه خواهد بود
اجاره روزانه مزایای بسیار زیادی نسبت به اجاره سالانه دارد که برای دانستن آن کافیست با مشاورین ما تماس بگیرید
همین حالا با ما تماس بگیرید و ملکتان را نزد ما ثبت کنید

ثبت آگهی در بزرگترین سایت اجاره املاک کشور

ثبت آگهی ویژه در میهن سیر

۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳