تور قبرس شمالی ویژه نوروز ۹۵

قیمت بزرگسال: 6,250,000 تومان
قیمت خردسال: 3,590,000 تومان
حداقل پیش پرداخت:2,000,000 تومان
ظرفیت تور:20 نفر
تاریخ شروع تور: ۱۳۹۴-۱۱-۲۰
تعداد روز تور:8 روز
ساعت حرکت تور -
نوع ماشین -

امکانات تور

شماره های تماس

09360411922

اطلاعات تکمیلی

تور قبرس شمالی ویژه نوروز ۹۵

با پرواز اطلس جت ، پرواز مستقیم ار تهران به ارجان

قبرس شمالی یا معروف به قبرس ترک ، از جمله کشورهای تحت اختیار ترکیه می باشد و همچون ترکیه نیازی به اخذ ویزا ندارد.مسافرینی که قصد سفر به قبرس شمالی را دارند ، می توانند برای راحتی سفر خود از پروازهای ترک پگاسوس یا تیلویند استفاده کنند تا مستقیما” در فرودگاه ارجان قبرس فرود آیند.از همین رو تور نوروزی قبرس ترک را با پرواز های فوق در بهترین و لوکس ترین هتل های قبرس در اختیار شما قرار می دهیم تا با خرید تور قبرس شمالی نوروز ۹۵ از سواحل زیبا و آفتاب گرم شهرهای گیرنه و ماگوسا در تعطیلات عید نوروز لذت ببرید.

خدمات تور :

بلیط اطلس جت ، ۶ شب و ۷ روز اقامت در هتل الکسوس ریزورت و اسپا گیرنه با خدمات آل ، ترانسفر فرودگاهی ، راهنمای فارسی زبان و بیمه مسافرتی توضیحات تور قبرس شمالی

* قبرس شمالی جزو شهرهای ترکیه بوده و نیازی به اخذ ویزا ندارد.

* پاسپورت مسافرین باید از تاریخ رفت مسافر ، ۶ ماه و ۱۰ روز کامل اعتبار داشته باشد.

* تور چارتر و غیر قابل کنسلی و تغییر می باشد

هتل الکسوس قبرس ساحل اختصاصی دارد که تنها در فاصله ۱۰۰ متری از هتل قرار دارد.این هتل از لوکس ترین هتل های گیرنه می باشد که هم نمای زیبای جنگل و هم نمای دریای آبی مدیترانه را دارد و هرگونه امکانات تفریحی از سالن تئاتر تا پارک آبی در این هتل وجود دارد.

قیمت تور قبرس شمالی ویژه نوروز ۹۵ :

اتاق های استاندارد :

دبل ۴٫۵۹۰٫۰۰۰ تومان — سینگل ۶٫۲۵۰٫۰۰۰ تومان — کودک بدون تخت نداد — کودک با تخت ندارد

اتاق های دلوکس :

دبل ۴٫۷۹۰٫۰۰۰ تومان — سینگل ۶٫۵۹۰٫۰۰۰ تومان — کودک بدون تخت ۳٫۱۹۰٫۰۰۰ تومان — کودک با تخت ۱٫۵۹۰٫۰۰۰ تومان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تور قبرس شمالی با ما تماس بگیرید.

بیشتر مدیران برای انتخاب، گزینش و ارزیابی راهنمایان یا برگزارکنندگان تور به خصوصیات زیر توجه ویژه ای دارند:

۱ ) نیرومندی و مصمم بودن: یک راهنمای تور باید توانایی رهبری را داشته باشد. یعنی بتواند مدیریت کند و تصمیم بگیرد. این کار به درد کسانی که دارای شخصیتی دودل، بی ثبات، ترسو و کمرو هستند نمی خورد.

۲ ) دید مثبت: راهنما باید آدمی خوشبین باشد یا دست کم اینگونه خود را نشان دهد. این خوشبینی باید مسری باشد. راهنمای منفی باف مایه دردسر و گرفتاری است، با این همه راهنمای تور نباید دچار خوش بینی بیش از اندازه باشد.

۳ ) زیرکی و خوش سرزبانی: یک همراه تور هم باید سیاستمدار باشد هم با مسافران گروه و هم با کارکنان، هتل ها، رستوران ها، شرکت های حمل ونقل و رانندگان، روشی سیاستمدارانه داشته باشد. وی نباید به شایعات توجه کند، به اعتماد طرف های خود باید ارج بگذارد و به حساسیت های آنها توجه کند.

۴ ) صداقت و وفاداری: فضیلتی که هر راهنمای تور باید داشته باشد صداقت و پای بندی به اصول، هم در برابر مسافران و هم سازمانی که برای آن کار می کند است. در این کار همه چیز باید آشکار باشد و هیچگونه پنهان کاری و حساب سازی نباید وجود داشته باشد. راهنما نباید دست به کارهایی بزند که به سازمان و کارفرمای او ضربه و لطمه وارد شود. در زمان های حساس و بحرانی باید برخورد وی با مسافران و کارفرما یکسان باشد و از هیچ یک از آنان در برابر دیگری جانبداری نکند.

۵ ) اعتمادبه نفس و قاطعیت:یک راهنما بهتر است دارای اعتمادبه نفس و غرور بوده و کمی هم منیت داشته باشد. هنگامی که کارمند هتل تاکید می کند که اتاق یک تخته نداریم، راهنما باید سازش ناپذیر بوده و نباید کوتاه بیاید، در پاسخ وی باید بگوید: «بگو رئیست بیاید.» این به معنای دادزدن، ناسزاگفتن یا رفتارخشن نیست. این کار نمایش نیروهای درونی، سرسختی و سازش ناپذیری است و به معنای این است که راهنما برروی حقوق مسافرانش پافشاری می کند.تورهای مشابه تور قبرس شمالی ویژه نوروز ۹۵

ارسال دیدگاه

logo-samandehi
close vindow

ملک خود را جهت اجاره روزانه به ما بسپارید
مالکین محترم در شهرهای مختلف کشور !
شما میتوانید ملک خودتان را جهت اجاره روزانه به مسافرین و خانواده های ایرانی در سایت ما ثبت کنید.
ما به شما تضمین میدهیم که سیستم اجاره روزانه به مسافرین و خانواده ها بسیار بهتر و پردرآمدتر از اجاره سالانه خواهد بود
اجاره روزانه مزایای بسیار زیادی نسبت به اجاره سالانه دارد که برای دانستن آن کافیست با مشاورین ما تماس بگیرید
همین حالا با ما تماس بگیرید و ملکتان را نزد ما ثبت کنید

ثبت آگهی در بزرگترین سایت اجاره املاک کشور

ثبت آگهی ویژه در میهن سیر

۰۹۳۳۷۹۳۱۰۰۳